Właśnie wchodzisz do sklepu internetowego BarPremium, strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona używa plików cookies

Kontynuując wizytę na tej stronie, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. Polityka prywatności.

NIE
TAK

Jameson Cooper's Croze Irlandzka Whiskey 0,7l Butelka

Nowość w sklepie

147,77 zł

Bezpieczne opakowanie

Brak produktu w magazynie.

Wysyłka 5-7 dni


Zobacz
szczegóły produktu
Pojemność: 0,7 l
Zawartość alkoholu: 40% vol
Kraj pochodzenia: Irlandia
Jameson Cooper's Croze Irlandzka Whiskey 0,7l

Dla większości ludzi wszystkie beczki wyglądają podobnie – nie dotyczy to jednak naszego głównego bednarza Gera Buckleya, który zna się na drewnie jak...


Zapytaj o produkt

Jameson Cooper's Croze Irlandzka Whiskey 0,7l Butelka

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Jameson Cooper's Croze Irlandzka Whiskey 0,7l Butelka

Dla większości ludzi wszystkie beczki wyglądają podobnie – nie dotyczy to jednak naszego głównego bednarza Gera Buckleya, który zna się na drewnie jak nikt inny. Korzystając z wiedzy gromadzonej i przekazywanej w rodzinie od pięciu pokoleń, Ger wybiera, naprawia i konserwuje nasze cenne beczki. Dla niego to coś znacznie więcej niż tylko naczynia.

Narzędzia, którymi posługuje się w pracy, były przekazywane w jego rodzinie z pokolenia na pokolenie, podobnie jak talent do rzemiosła. Jednym z najcenniejszych przyborów w jego warsztacie jest wątornik, przyrząd służący do żłobienia w klepkach beczki rowka, w którym osadzane jest jej dno. Cooper’s Croze, czyli „wątornik bednarza”, to whiskey stworzona i nazwana właśnie na cześć Gera Buckleya oraz jego znajomości rzemiosła, kunsztu i pasji do drewna, która towarzyszy tej powoli zanikającej profesji.

Aromat: Subtelna woń płatków kwiatowych przeradza się w bogaty aromat dojrzałych owoców, a równowagi i złożoności palecie aromatycznej dodaje odrobina opalanego dębu i cedru, które sprawiają, że whiskey nabiera gładkości odzwierciedlającej najwyższą jakość amerykańskiej i hiszpańskiej dębiny, w której dojrzewa.

Smak: Początkowo górę bierze słodycz wanilii pochodząca z beczek po amerykańskim burbonie, która dodaje głębi owocowym nutom typowym dla trunków dojrzewających w beczkach po hiszpańskiej sherry Oloroso. Przyjemny posmak orzecha laskowego i przypalanego drewna dopełnia korzenność przywodząca na myśl whiskey typu pot still.

Finisz: Rozkosznie długi ze słodkimi nutami wanilii powoli przechodzącymi w tony jęczmienne z odrobiną opalanego dębu.