Właśnie wchodzisz do sklepu internetowego BarPremium, strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona używa plików cookies

Kontynuując wizytę na tej stronie, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. Polityka prywatności.

NIE
TAK

Aberlour

Destylarnia ABERLOUR została założona przez Jamesa Flaminga w 1879 roku w Szkocji, w sercu regionu Speyside. Spadkobiercy stuletniej tradycji, Mistrzowie Gorzelnictwa, przygotowują w niej whisky single malt.

Więcej

 • Aberlour 12 YO Szkocka Whisky 0,7l Puszka
  Dostępny
  Aberlour 12 YO Szkocka Whisky 0,7l Puszka
  ABER301

  Dzięki maturacji w dwóch rodzajach beczek, po sherry i burbonie, ta 12-letnia whisky single malt wyróżnia się mocnym charakterem i zbalansowanym smakiem korzenno-owocowym.  Owocowe aromaty zbalansowane bogatym smakiem czekolady, zwieńczone długo utrzymującym się i rozgrzewającym finiszem.

 • Aberlour 16 YO Szkocka Whisky 0,7l Puszka
  Dostępny
  Aberlour 16 YO Szkocka Whisky 0,7l Puszka
  010608

  Whisky single malt, która, tak jak większość wariantów z rodziny Aberlour, zawdzięcza swój charakterystyczny aromat procesowi dojrzewania w dwóch rodzajach beczek, po burbonie i szlachetnej sherry. Gładki, słodko-kwiatowy smak, z delikatnym posmakiem dębu i lekko pikantnym finiszem.

 • Aberlour 18 YO Szkocka Whisky 0,7l Puszka
  Dostępny
  Aberlour 18 YO Szkocka Whisky 0,7l Puszka
  ABER303

  Single malt ze starannie wyselekcjonowanych beczek, najbogatszy smak spośród dostępnych wariantów rodziny Aberlour. Whisky o doskonałej strukturze. Bogaty i złożony aromat i idealna budowa smaku, od wyczuwalnej na początku moreli, po posmak dębu zakończonego odrobiną słodyczy miodu.

 • Aberlour A'bunadh Szkocka Whisky 0,7l Puszka
  Dostępny
  Aberlour A'bunadh Szkocka Whisky 0,7l Puszka
  010609

  A’bunadh (z języka celtyckiego “u źródeł”) to whisky powstająca partiami i dojrzewająca wyłącznie w beczkach po sherry olorosso. Trunek o naturalnej mocy beczki powstający bez filtrowania na zimno. Gwarantuje to niezwykłe bogactwo smaku.