Właśnie wchodzisz do sklepu internetowego BarPremium, strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona używa plików cookies

Kontynuując wizytę na tej stronie, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. Polityka prywatności.

NIE
TAK

Absolut

Historia ABSOLUT VODKA sięga XIX wieku i związana jest z Larsem Olssonem Smithem, który został okrzyknięty „Królem Wódki”.

Więcej


ABSOLUT jest urzeczywistnieniem idei "Jedno Źródło" („One Source”). Dla zapewnienia niezmiennie wysokiej jakości, każda kropla wódki pochodzi z jednego gatunku pszenicy, jednego źródła wody oraz produkowana jest tylko w jednym miejscu – szwedzkim miasteczku Åhus.


 ABSOLUT jest również pionierem i liderem w produkcji wódek smakowych.
 • Absolut Citron Szwedzka Wódka 0,7l Butelka
  Dostępny
  Absolut Citron Szwedzka Wódka 0,7l Butelka
  ABSO2481

  Pojawienie się Absolut Citron było w latach ‘80 znakomitą wiadomością dla fanów „vodka on the rocks with a twist of lemon”. Absolut Citron została zaprezentowana w 1988 roku, dziewięć lat po wprowadzeniu Absolut Original i dwa lata po prezentacji pierwszej w rodzinie Absolut wódki aromatyzowanej – Absolut Peppar. Absolut Citron odniosła sukces wśród...

 • Absolut Elyx Szwedzka Wódka 0,7l Kartonik
  Dostępny
  Absolut Elyx Szwedzka Wódka 0,7l Kartonik
  010828

  ABSOLUT ELYX - SINGLE ESTATE, HANDCRAFTED VODKA Produkowana jest w niewielkich ilościach przy użyciu aparatury miedzianej z 1921 roku. Każda butelka to efekt marzeń o dążeniu do perfekcji oraz mistrzowskiego, tradycyjnego rzemiosła. Łagodny, jedwabisty smak stworzony dla tych, którzy poszukują najwyższej jakości.

 • Absolut Kurant Szwedzka Wódka 0,7l Butelka
  Dostępny
  Absolut Kurant Szwedzka Wódka 0,7l Butelka
  ABSO2484

  Za nazwą Absolut Kurant kryje się smak popularnego szwedzkiego owocu – czarnej porzeczki. Wprowadzona w 1992 roku wódka była hołdem dla szwedzkiego pochodzenia Absolut Vodka. Początkowo Absolut Kurant miała być nawet nazwana Absolut Vinbär co oznacza w języku szwedzkim czarną porzeczkę. Jednak przeszkodą było brzmienie zbyt bliskie z angielskim „wine bar”.

 • Absolut Pears Szwedzka Wódka 0,7l Butelka
  Dostępny
  Absolut Pears Szwedzka Wódka 0,7l Butelka
  ABSO2487

  Zaprezentowana w 2007 roku, Absolut Pears jest nowicjuszem w rodzinie Absolut. Jak to bywa z udanymi debiutami, 2 podbił serca publiczności. Jest znakomitą alternatywą dla innych słodkich trunków.

 • Absolut Szwedzka Wódka 0,5l Butelka
  Dostępny
  Absolut Szwedzka Wódka 0,5l Butelka
  ABSO2476

  ABSOLUT jest urzeczywistnieniem idei – "Jedno Źródło". Dla zapewnienia najwyższej i niezmiennej jakości, każda kropla wódki pochodzi z jednego gatunku pszenicy, jednego źródła wody oraz produkowana jest tylko w jednym miejscu – szwedzkim miasteczku Åhus.

 • Absolut Szwedzka Wódka 1l Butelka
  Dostępny
  Absolut Szwedzka Wódka 1l Butelka
  ABSO2478

  ABSOLUT VODKA została wprowadzona na rynek międzynarodowy w 1979r. Każda kropla ABSOLUT VODKA jest produkowana w AHUS w południowej Szwecji, przy użyciu najwyższej jakości składników występujących w regionie: krystalicznie czystej wody oraz pszenicy ozimej, która nadaje trunkowi charakterystyczny, ziarnisty smak. Przy produkcji ABSOLUT VODKA stosowana...