Właśnie wchodzisz do sklepu internetowego BarPremium, strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona używa plików cookies

Kontynuując wizytę na tej stronie, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. Polityka prywatności.

NIE
TAK

Martell

 • MARTELL CHANTELOUP PERSPECTIVE 0,7
  Dostępny
  Martell Chanteloup Perspective Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  011700

  Chanteloup Perspective to esencja Domu Koniaku Martell, idealnie odzwierciedla jego styl i elegancję. Specjalnie zaprojektowana butelka, jej ornamenty mają przywodzić na myśl bramę do Chanteloup, gdzie właśnie mieści się Dom Koniaku. Ekskluzywny trunek, który oferuje niezwykle rzadkie połączenie aromatów i bogactwo zmysłowych doznań. W butelce znajdują...

 • Martell Cohiba Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  Dostępny
  Martell Cohiba Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  011701

  Koniak Martell Cohiba to unikalna kompozycja 40- i 50-letnich eaux-de-vie, wyprodukowanych ze specjalnie wyselekcjonowanych winogron pochodzących z regionu Grande Champagne.

 • Martell Cordon Bleu Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  Dostępny
  Martell Cordon Bleu Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  MART2407

  Martell Cordon Bleu to koniak stworzony z myślą o prawdziwych koneserach, który zyskał status legendy od czasu jego stworzenia przez Edouarda Martell’a w 1912 r.

 • Martell L'Or de Jean Martell Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  Dostępny
  Martell L'Or de Jean Martell Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  011702

  To spektakularny efekt blisko 300-letniego doświadczenia i nieustannego dążenia do perfekcji. To niepowtarzalne połączenie ponad 400 bardzo rzadkich eaux-de-vie, wśród których są i takie, które liczą sobie ponad 100 lat, a wszystko to zamknięte w promieniejącym krysztale.

 • Martell VS Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  Dostępny
  Martell VS Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  MART2410

  Martell VS to doskonały koniak leżakujący w beczce co najmniej dwa i pół roku. Charakteryzuje się jasnozłotą barwą i bogatym, owocowym zapachem, z wyraźnie wyczuwalną nutą cytrusów i szafranu. W smaku niezwykle subtelny, pikantny, świeży i aksamitny. Minimalny wiek to dwa i pół roku.

 • MARTELL V.S.O.P 0,7 kartonik
  Dostępny
  Martell VSOP Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  MART2412

  Martell VSOP to mieszanka dojrzałych eaux-de-vie, pochodzących z czterech najlepszych obszarów upraw regionu Cognac, leżakujących w dębowych beczkach przez wiele lat. Koniak ten charakteryzuje się pięknym, głębokim, bursztynowym kolorem i aromatem dębu, miodu oraz wanilii. Minimalny wiek to cztery i pół roku.

 • Martell XO Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  Dostępny
  Martell XO Francuski Koniak 0,7l Kartonik
  MART2414

  Swój unikalny smak Martell zawdzięcza procesowi podwójnej destylacji, który powoduje, że koniak ten jest lekki i gładki. Kluczowe są również winogrona używane do produkcji koniaku Martell, które pochodzą z 4 najlepszych mikroregionów we francuskim Cognac. Tak powstały trunek osiąga swoją doskonałość w czasie dojrzewania w dębowych beczkach.